תרבות בנועם מאי 2012

03/04/2012

אלין בית נועם ממשיך במסורת תרבות בנועם ומציע את מיטב הצגות התיאטרון במחיר אטרקטיבי הכולל תרומה לאלין בית נועם. תרומתכם תסייע לנו להמשיך ולספק לחניכי אלין בית נועם, אנשים עם מוגבלויות שכליות ופיזיות קשות, מגוון טיפולים, שירותים וציוד ייחודי, על מנת שגם הם יוכלו לחיות חיים מלאים ומספקים, כחלק מהקהילה.

הצגה מס' 2 לשנת 2012 היא:

קיר זכוכית

מאת אורן יעקובי, בבימוי גילי אמיתי

בהשתתפות: מיכל שטמלר, אסף בן שמעון, אורנה רוטנברג יפעת מאור, רפי תבור

דרמה משפחתית מרגשת על יחסי הורים וילדים המתרחשת ברובה בגרמניה, על קיר זכוכית המפריד בין הדורות ועל סוד המתגלה ומאפשר לסדוק אותו. הצגה של תיאטרון בית ליסין אשר זוכה בשבחי הביקורת.

"...זו הצגה חמה, מרגשת ומשעשעת שמצליחה לקחת את הנושאים המעט נדושים שבהם היא מטפלת ולהפוך אותם לקומדיה מקורית, רעננה ומקסימה ביותר". ידיעות אחרונות

מועדי ההצגה:
19.5.2012 מוצ"ש בשעה 21:00
20.5.2012 יום ראשון בשעה 21:00
ההצגה תתקיים במוזיאון ארץ ישראל, רחוב חיים לבנון 2 רמת אביב

מחירי הכרטיסים לידידי אלין בית נועם:
125 ₪, 100 ₪, בהתאם למיקום
מחיר זה כולל תרומה ע"ס 40 ש"ח לאלין בית נועם

להזמנת כרטיסים יש לפנות אל המפיצים מהם רכשתם כרטיסים בעבר או אל לידיה לוין, המרכזת בהתנדבות את מיזם "תרבות בנועם". אנא השאירו הודעה ללידיה בטל' 09-9564217 בשעות 10:00-18:00 והיא תחזור אליכם בהקדם.

כל הקודם זוכה - ככל שתקדימו להזמין כרטיסים מובטח לכם מקום טוב יותר

תשלום: על מנת להבטיח את עצמנו מפני אבדן או גניבה, נבקשכם לבצע את התשלום עבור הכרטיסים בהמחאה בלבד, לפקודת אלין בית נועם, תוך הגבלת סחירות ההמחאה ע"י הוספת הערה "בלתי סחיר- למוטב בלבד". קבלה תסופק לפי הפרטים המופיעים על ההמחאה, בציון סכום התרומה המוכר לצורכי מס.

מימוש הכרטיס: במידה ורכשתם כרטיס ולא עשיתם בו שימוש בתאריך הנקוב, ניתן להשתמש בו על בסיס מקום פנוי לתקופה מוגבלת, להצגה הנקובה בלבד. לשם מימוש הכרטיס, יש ליצור קשר טלפוני עם קופת התיאטרון ביום ההצגה הרצוי, למעט בסוף שבוע.