תרבות בנועם - חברות הכי טובות

21/04/2013

אנו שמחים להמשיך ולהציע לכם את מיטב הצגות התיאטרון במחיר אטרקטיבי הכולל תרומה לאלין בית נועם. חניכינו הם אנשים עם מוגבלויות שכליות ופיזיות קשות. תרומתכם תסייע לנו להמשיך ולספק להם מגוון טיפולים, שירותים וציוד ייחודי, על מנת שגם הם יוכלו לחיות חיים מלאים ומספקים כחלק מהקהילה.

הצגה מס' 2 לשנת 2013 היא:

חברות הכי טובות

מאת: ענת גוב, בימוי: גלעד קמחי
בהשתתפות: מיה דגן/שרית וינו-אלעד, שרית וינו-אלעד/שרה פון-שוורצה, יעל לבנטל, שמרית לוסטיג, כנרת לימוני, דינה סנדרסון

המחזה מספר על חברותן של שלוש נשים שמסתיימת בכאב לאחר שלושים שנה. כעבור שנה הן נאלצות להיפגש לערב אחד שבמהלכו חולפת כל החברות לנגד עיניהן. זהו סיפורן של שלוש נשים הגדלות יחד עם הארץ הזאת מהתיכון ועד לבגרות, כשעבר והווה שלובים זה בזה ומשפיעים זה על זה, עד לסוף המפתיע.
המחזה הועלה לראשונה בשנת 1999 וזכה להצלחה רבה.

מועדי ההצגה:

9.5.2013 יום חמישי בשעה 20:30
11.5.2013 מוצ"ש בשעה 21:00

ההצגה תתקיים באולם בית ליסין בדיזנגוף, רחוב דיזנגוף 101 תל-אביב

מחירי הכרטיסים לידידי אלין בית נועם:

125 ₪, 100 ₪, בהתאם למיקום
מחיר זה כולל תרומה ע"ס 40 ש"ח לאלין בית נועם

להזמנת כרטיסים:

יש לפנות אל המפיצים מהם רכשתם כרטיסים בעבר או אל לידיה לוין, המרכזת בהתנדבות את מיזם "תרבות בנועם". אנא השאירו הודעה ללידיה בטל' 09-9564217 בשעות 10:00-18:00 והיא תחזור אליכם בהקדם.

תשלום:

על מנת להבטיח את עצמנו מפני אבדן או גניבה, נבקשכם לבצע את התשלום עבור הכרטיסים בהמחאה בלבד, לפקודת אלין בית נועם, תוך הגבלת סחירות ההמחאה ע"י הוספת הערה "בלתי סחיר- למוטב בלבד". קבלה תסופק לפי הפרטים המופיעים על ההמחאה, בציון סכום התרומה המוכר לצורכי מס.

מימוש הכרטיס להצגות בית ליסין:

במידה ורכשתם כרטיס ולא עשיתם בו שימוש בתאריך הנקוב, ניתן להשתמש בו על בסיס מקום פנוי לתקופה של 4 חודשים מהתאריך הנקוב, להצגה הנקובה בלבד. לשם מימוש הכרטיס, יש ליצור קשר טלפוני עם קופת התיאטרון ביום ההצגה הרצוי, למעט בסוף שבוע.