תרבות בנועם - מלאכת החיים

10/09/2012

אנו שמחים להמשיך ולהציע לכם את מיטב הצגות התיאטרון במחיר אטרקטיבי הכולל תרומה לאלין בית נועם. תרומתכם תסייע לנו להמשיך ולספק לחניכי אלין בית נועם, אנשים עם מוגבלויות שכליות ופיזיות קשות, מגוון טיפולים, שירותים וציוד ייחודי, על מנת שגם הם יוכלו לחיות חיים מלאים ומספקים, כחלק מהקהילה.

הצגה מס' 5 לשנת 2012 היא:

מלאכת החיים

מאת: חנוך לוין
בבימויו של רוני פינקוביץ'
בהשתתפות: לאורה ריבלין, ששון גבאי, יצחק חזקיה

בלילה בהיר אחד מחליט יונה פופוך שחיי הנישואין שלו עם לביבה שלו הם כבר "לא". הוא מחליט למצוא חיים אחרים ואולי אהבה חדשה. כך מתחיל מחזהו המבריק של גדול מחזאי ישראל. אגדה על האפשרות להגשים את החלום המקנן בכולנו: להתחיל בחיים חדשים גם בגיל לא כל כך חדש. 
חנוך לוין במיטבו: מצחיק עד דמעות, מרגש ונוגע באמת החבויה בתוכנו.

הביקורות משבחות:

"ההצגה הזו מתמודדת בצורה פשוטה אך מרשימה עם המחזה היפהפה הזה והופכת אותו לתיאטרון אנושי, חכם ונוגע ללב."
שי בר יעקב, ידיעות אחרונות

"ההצגה הזאת, בבימויו של רוני פינקוביץ', היא הישג גדול... זוהי הצגה יפה מאד של מחזה נהדר על כאב החיים ומלאכתם."
מיכאל הנדלזלץ, הארץ

"... תפאורה מותאמת להפליא... מוזיקה שמאירה רגשות גלויים ונסתרים, יחד עם הבימוי והמשחק - מעניקים חיוניות בימתית למחזה הנפלא של חנוך לוין, ומוכיחים כי מלאכת החיים של אמנות התאטרון לא תמה, ואיננה לשווא."
צבי גור, הבמה 

מועדי ההצגה:

3.11.2012 מוצ"ש בשעה 21:30
4.11.2012 יום ראשון בשעה 20:30

ההצגה תתקיים באולם דיזנגוף של תיאטרון בית ליסין, רחוב דיזנגוף 101 תל-אביב

מחירי הכרטיסים לידידי אלין בית נועם:

125 ₪, 100 ₪, בהתאם למיקום
מחיר זה כולל תרומה ע"ס 40 ש"ח לאלין בית נועם

להזמנת כרטיסים:

יש לפנות אל המפיצים מהם רכשתם כרטיסים בעבר או אל לידיה לוין, המרכזת בהתנדבות את מיזם "תרבות בנועם". אנא השאירו הודעה ללידיה בטל' 09-9564217 בשעות 10:00-18:00 והיא תחזור אליכם בהקדם.

כל הקודם זוכה!!!
ככל שתקדימו להזמין כרטיסים מובטח לכם מקום טוב יותר

תשלום:

על מנת להבטיח את עצמנו מפני אבדן או גניבה, נבקשכם לבצע את התשלום עבור הכרטיסים בהמחאה בלבד, לפקודת אלין בית נועם, תוך הגבלת סחירות ההמחאה ע"י הוספת הערה "בלתי סחיר- למוטב בלבד". קבלה תסופק לפי הפרטים המופיעים על ההמחאה, בציון סכום התרומה המוכר לצורכי מס.

מימוש הכרטיס להצגות בית ליסין:

במידה ורכשתם כרטיס ולא עשיתם בו שימוש בתאריך הנקוב, ניתן להשתמש בו על בסיס מקום פנוי לתקופה של 4 חודשים מהתאריך הנקוב, להצגה הנקובה בלבד. לשם מימוש הכרטיס, יש ליצור קשר טלפוני עם קופת התיאטרון ביום ההצגה הרצוי, למעט בסוף שבוע.