תרבות בנועם - פרימה דונה

14/01/2013

אנו שמחים להמשיך ולהציע לכם את מיטב הצגות התיאטרון במחיר אטרקטיבי הכולל תרומה לאלין בית נועם. תרומתכם תסייע לנו להמשיך ולספק לחניכי אלין בית נועם, אנשים עם מוגבלויות שכליות ופיזיות קשות, מגוון טיפולים, שירותים וציוד ייחודי, על מנת שגם הם יוכלו לחיות חיים מלאים ומספקים, כחלק מהקהילה.

הצגה מס' 1 לשנת 2013 היא:

פרימה דונה

מאת: ג'פרי הטשר, נוסח עברי: רוני חן, בימוי: אלכסנדר מורפוב (בולגריה)
בהשתתפות: סשה דמידוב, הנרי דוד, אלון פרידמן, גלעד גלטר, מיקי לאון ועוד

קומדיה רומנטית המבוססת על סיפורו של כוכב תיאטרון גדול במאה ה-17 בבריטניה, המגלם נשים בעולם בו אסור לנשים לעלות על הבמה. כשמלך אנגליה מוציא צו מהפכני ומתיר לנשים לשחק בתיאטרון, הכוכב מאבד הכול. מחזה מודרני על היפוכים, גבריות ונשיות, מסכות ומציאות.

הביקורות מהללות:

"הילולה על הבמה... חגיגת תיאטרון... שלא הפסיקה לעניין אף לרגע... דמידוב מקסים כאישה בימתית, מרתק כשנגלה מתחתיה הגבר ומרגש כשמתחת לשני אלה נחשף השחקן" הארץ
"תפקיד ענק לסשה דמידוב... מכשף את הבמה בכל רגע שהוא נמצא עליה... מדובר בחגיגה מלאה אהבה לתיאטרון" גלובס
"להצגה הזו קוראים ישראל (סשה) דמידוב שמשחקו היה החלום הרטוב של כל מבקר... על רגעים כאלה ותפקידים כאלה אני אומר - תודה!" הבמה
"חוויה כוללת שמרסקת מפעם לפעם את 'הקיר הרביעי' והופכת את הקהל לשותף שותק למתרחש... חגיגת תיאטרון צבעונית... ערב של עונג" ynet 

מועדי ההצגה:

24.2.2013 יום ראשון בשעה 20:30
25.2.2013 יום שני בשעה 20:30

ההצגה תתקיים בתיאטרון גשר באולם נגה בשדרות ירושלים 7-9 יפו

מחירי הכרטיסים לידידי אלין בית נועם:

125 ₪, 110 ₪, בהתאם למיקום
מחיר זה כולל תרומה ע"ס 40 ש"ח לאלין בית נועם

כל הקודם זוכה!
ככל שתקדימו להזמין כרטיסים מובטח לכם מקום טוב יותר

להזמנת כרטיסים:

יש לפנות אל המפיצים מהם רכשתם כרטיסים בעבר או אל לידיה לוין, המרכזת בהתנדבות את מיזם "תרבות בנועם". אנא השאירו הודעה ללידיה בטל' 09-9564217 בשעות 10:00-18:00 והיא תחזור אליכם בהקדם.

תשלום:

על מנת להבטיח את עצמנו מפני אבדן או גניבה, נבקשכם לבצע את התשלום עבור הכרטיסים בהמחאה בלבד, לפקודת אלין בית נועם, תוך הגבלת סחירות ההמחאה ע"י הוספת הערה "בלתי סחיר- למוטב בלבד". קבלה תסופק לפי הפרטים המופיעים על ההמחאה, בציון סכום התרומה המוכר לצורכי מס.

מימוש הכרטיס להצגות תיאטרון גשר:

במידה ורכשתם כרטיס ולא עשיתם בו שימוש בתאריך הנקוב, ניתן להשתמש בו על בסיס מקום פנוי למשך 6 חודשים מהתאריך הנקוב, לכל ההצגות באולם נגה. לשם מימוש הכרטיס, יש ליצור קשר טלפוני עם קופת התיאטרון ביום ההצגה הרצוי.